עדכונים

תכנון מעבר חברה קטנה ל-Office 365

חברה קטנה בעלת שרת SBS 2003 שכבר אינו נתמך ומהווה סיכון.בפרוייקט זה נקראתי לסייע בתכנון המעבר לענן לשירות Office 365 של מיקרוסופט.

ניהול אירוע התאוששות מוירוס בחברה גדולה

בזמן השהות שלי בארץ נקראתי לסייע לחברה גדולה על מנת לסייע בהתאוששות מפגיעת וירוס כופר. באירוע זה שיתפנו פעולה עם חברת סייבר אשר הובילה את המהלך והזדקקה ל"ידיים עובדות" בשטח על מנת לבצע את הפעולות הנדרשות. אני סיפקתי וניהלתי כ-18 טכנאי מחשבים ורשתות אשר עבדו במשרדים הראשיים וכן באתרים ברחבי הארץ על מנת להגיע להתאוששותהמשך לקרוא "ניהול אירוע התאוששות מוירוס בחברה גדולה"

איש סיסטם זמני בחברת Qlik העולמית

בזמן שהות בארץ החלפתי עובדת אשר יצאה לחופשת לידה למשך 7 חודשים. טכנולוגיות:Active Directory, VMWare, DHCP, DNS, Printing services, Database Management, MDT Imaging, etc.

תמיכה שוטפת מרחוק למשרד התיירות

נבחרתי לספק תמיכה לסניפי משרד התיירות בארה"ב וקנדה. אני מספק שירותי תמיכה מרוחקים לעובדי משרד התיירות ברחבי יבשת אמריקה בשעות שהן מאוחרות מדי לעובדי המחשוב בארץ. העובדים יכולים לפנות בעזרת אימייל, מספר טלפון אמריקאי או דרך אפליקציית Whatsapp ולקבל מענה.

תכנון מעבר חברה פיננסית לדומיין

סיוע בפרוייקט של חברת צור הון ניהול למעבר תחנות מ-Workstation לדומיין:– הקמה של Domain Controller ושרת קבצים.– כתיבת נהלים למעבר תחנות כולל פרופילים למעבר חלק של משתמשים.– יצירת סינכרון משתמשים בין הדומיין החדש לבין סביבת Office 365 קיימת.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

%d בלוגרים אהבו את זה: